Tosbagalar
 

« Ana sayfaya dön | VAAZ » Ana sayfaya dön | Farklı bakış açıları & Hoşgörü » Ana sayfaya dön | Dünkü Milliyet'in 3. sayfasında bir haber : " 12 y... » Ana sayfaya dön | İyi ki Doğduuuunnnn IRFYYYYY » Ana sayfaya dön | Yeni dogmuş bebeğin günlüğü » Ana sayfaya dön | Hayatınızdaki Tüm ANNELERE » Ana sayfaya dön | Akıl nedir? » Ana sayfaya dön | Bu ülkeyi sevme biçimleri » Ana sayfaya dön | Merak işte » Ana sayfaya dön | İKİ SORU » 

Tosbagalar  UVERCiNKA 

AH ŞU AMERİKALILAR

Aşağıdaki konuşmalar Deniz Navigasyon kanalı 106 (Finisterra/Galicia)'dan kaydedilmiştir.

İspanyollar : "Burası A-853, çarpışmadan kaçınmak için lütfen rotanızı 15 derece güneye çevirin. Şu anda 25 deniz mili uzaktasınız ve tam üzerimize doğru gelmektesiniz."

Amerikalılar: "Asıl siz kendi rotanızı 15 derece kuzeye çevirin"

İspanyollar: "Negatif! Tekrarlıyoruz, rotanızı 15 derece güneye çevirin!"

Amerikalılar: "Sizinle ABD gemisinin kaptanı konuşuyor, kendi rotanızı derhal 15 derece kuzeye çevirin."

İspanyollar : "Önerinizi makul ve mümkün bulmuyoruz. Bize çarpmak istemiyorsanız 15 derece güneye çevirin"

Amerikalılar: (Sesini yükselterek) "Sizinle ABD deniz filosunun büyüklükte ikinci uçak gemisi USS Lincoln'un kaptanı Richard James Howard konuşuyor, beraberimizde iki kruvazör, avcı uçakları, dört denizaltı var. Ayrıca bizi hücumbotlar destekliyor. Size "tavsiye etmiyorum, emrediyorum!" Rotanızı 15 derece kuzeye çevirin, aksi halde filomuzun emniyeti için gereken tedbiri alacağız! Derhal rotamızdan çekilin gidin!"

İspanyollar : "Sizinle Juan Manuel Salas Alcantara konuşuyor, burada iki kişiyiz. Beraberimizde bir köpek, akşam yemeğimiz, iki şişe bira ve bir de kanaryamız var. Kanarya şu anda uyuyor. Ayrıca bizi radyo istasyonu Cadena Dial de La Coruna destekliyor. Şu anda İspanya'nın Finisterra Galicia kıyısında ve A-853 numaralı deniz fenerinde olduğumuzu göz önüne aldığımızdan buradan hiç bir yere gitmeye niyetimiz olmadığını Söyleyelim. Deniz fenerimizin İspanya'daki deniz fenerleri arasında büyüklük açısından kaçıncı sırada olduğu konusunda hiç bir fikrimiz yok. Kayalık sahillerimize kafadan geçirmek üzere yönlenmiş geminizin emniyeti için istediğiniz tedbiri alabilirsiniz. Ama yine de ısrarla tavsiye ediyoruz rotanızı 15 derece güneye çevirin."

Amerikalılar: "Okey, anlaşıldı. Teşekkürler."

puhahahahahahaaaa koptummmm :D :D :D :D limkliycektin bunu kanka :D :D :D :D

fırzıl emmi kızabilüüü diye limklemediidüm emme gürzün dadunu unuttumk. Ahahda limkliyom hüleyn. :)

internetin ilk yıllarından kalma bir eserdir bu :D

puhahha hacım süpeeer

tam bir amerikan klasiği :D

eagle eye teknolojisi ile bile ıskalayan askeri varsa kesin bunu yapacak amiralide vardır :D:D:D
hahhahhha

Yorum Gönder
  Tosbagalar Kaavesi
Tosbaga Ara Web'de ara

powered by FreeFind

Linkler

 
|  Listed on BlogShares  
   page hit counter

Powered by
Limk Tosbagaları